Hakkımızda

2006 yılından bugüne kurumsal müşterilerine profesyonel çözümler üretmektedir. 2008 yılında gerçekleştirdiği unvan değişikliği ve yeniden yapılanma faaliyetlerinin sonucu olarak sunduğu hizmet ve ürünlere bilişim hizmetlerini eklemiş bulunmaktadır. SERCOM kurumsal müşterilerine: sahip olduğu bilgi birikimi ve ürün portföyü ile satışını yapmış olduğu ürünlerin kurulumu, satış sonrası bakım ve teknik servis hizmetlerini kendi bünyesinde veya ürünlerin distribütör firmalar ile koordineli olarak sunmaktadır. SERCOM her biri kendi alanında endüstri lideri olan pek çok uluslararası firmanın Türkiye distribütörleri ile yapmış olduğu bayi çalışmaları ile kendi alanında farklı bir yere sahiptir. Uygun ürün çözümleri, kaliteli müşteri hizmeti ve deneyimli çalışan yaklaşımıyla SERCOM, her zaman için en yüksek müşteri memnuniyeti seviyesini hedeflemiş ve bunu büyük ölçüde başarmış bir firma olma özelliğine sahiptir.

Uluslararası alanda farklı veya alternatif teknolojilere sahip pek çok firmanın Türkiye’deki distribütörleri sunmuş olduğu ürün çözümünü kendi bünyesinde toplayan SERCOM, kullanıma sunduğu ürün çözümlerini aynı zamanda yerel gereksinimlere göre de özelleştirmektedir. Firmamızdan hizmet alan kurumların verimliliklerinin en üst düzeye çıkarması ve ülkemiz için gerçek anlamda katma değer yaratmayı hedefleyen SERCOM deneyimli ve uzman isimlerden oluşan ekibi ile aynı zamanda firmaların doğru teknoloji ve çözümlerden yararlanmaları için danışmanlık vererek yönlendirme çalışmaları da yapmaktadır.

banner

Misyon & Vizyon

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde tespit ederek en verimli şekilde karşılayacak yüksek kalitedeki teknoloji ürünlerimizi geniş bilgi birikimine sahip, iletişim yetenekleri güçlü, genç ve çözüm odaklı ekibimizin katma değeri ile sunmaktır.

Bugün ve gelecekte en yeni ve en iyi teknolojiyi yüksek hizmet kalitesiyle müşteilerimize sunmaya çalışmaktır.

Detaylı Çözümler

Hızlı geri dönüş

Size özel müşteri temsilcisi

img

Added to cart successfully!